Якщо Ви цікавитеся питанням, як правильно підібрати шафу-купе, то звернулися за адресою. У цій статті ми розглянемо нюанси, на які необхідно звертати увагу при придбанні шафи-купе.

Шафи-купе набувають все більшої популярності, що, втім, не дивно, для таких функціональних і універсальних меблів, здатних успішно підійти до будь-якого інтер’єру.

При виборі шафи-купе, необхідно враховувати заздалегідь, де вона буде встановлена. Питання це важливе тому, що шафа-купе встановлюється на довгий час і від її місця розташування, внутрішнього призначення, буде залежати і зручність використання. В правильно підібраній, для тієї або іншої кімнати шафі-купе, можна буде без проблем тримати всі необхідні речі, а його дзеркальні дверцята візуально допоможуть зробити приміщення більше. На сучасному ринку пропонується дуже великий вибір шаф-купе для різних кімнат будинку або квартири: для гостьової, для вітальної кімнати, для дитячої та для спальні. Відповідно, в залежності від призначення шафи-купе для того чи іншого приміщення, до неї висуваються ті чи інші вимоги. Давайте зупинимося на них детальніше.

Шафи-купе, призначені для вітальної кімнати. Шафа-купе допомагає раціонально вирішити питання використання невеликого простору вітальної кімнати. Маючи здатність, вмістити в себе велику кількість необхідних речей, шафа-купе, при цьому, займає дуже мало місця. У таких меблів, кожна річ завжди, буде перед очима і її не доведеться довго шукати. У шафі-купе для вітальної кімнати, як правило, передбачено місце для зберігання одягу, аксесуарів, взуття. Крім того, в такій шафі, може знайтися місце і для більш об’ємних речей, наприклад, для пилососа. У деяких моделях шаф-купе передбачено місце не тільки для повсякденного одягу, а й для того, що прийде на зміну в наступному сезоні. При наявності, хоча б двох відділів, у вас не буде потреби постійно шукати потрібну річ. При цьому, не використовуваний одяг краще збережеться, тому що речі не будуть тертися один об одного. Завдяки взуттєвим полкам, взуття та інші необхідні дрібниці не загубляться, завжди будуть під рукою і дозволять навести порядок в вітальній кімнаті. Наявність хоча б одного дзеркала в даному предметі інтер’єру допоможе візуально зробити приміщення вітальної кімнати більш привабливим і просторим, а правильно підібраний колір додасть інтер’єру вітальні краси і гармонійності.

Шафи-купе для спальної кімнати. У шафах-купе, як правило, не передбачається розташування відкритих секцій. Її характеризує велика стриманість і лаконічність. Дана шафа прекрасно замінює собою великогабаритні меблі, дозволяє вміщати в себе велику кількість потрібних речей і займає зовсім небагато місця. Вона прекрасно підійде навіть до невеликої за розмірами спальної кімнати.

Шафа-купе для гостьової кімнати. У кожному будинку, гостьова кімната призначена для проведення різних домашніх заходів, в ній збираються рідні, друзі, гості. У зв’язку з цим, облаштуванню гостьової кімнати завжди надають велику увагу, намагаються обставити її з найбільшим комфортом і затишком. Правильно підібрана під інтер’єр гостьової кімнати шафа-купе, допоможе створенню затишної обстановки, крім того, в ній легко розмістяться безліч потрібних речей. Зокрема, вона використовується для зберігання постільної білизни, різної побутової техніки, одягу, посуду та інших домашніх дрібниць. У центральній частині цього предмета меблів часто обладнюють відкриту секцію для телевізора, відео- і аудіотехніки, а з боків розташовуються бічні шафи або ж меблі в іншому варіанті, за бажанням замовника. Наявність розсувних дверей економить місце, і, часом, стає прикрасою навколишнього інтер’єру. Розсувні двері на замовлення, можуть бути виконані з дзеркала, ротанга, бамбука, шкіри, скла, фарбованого скла, з інших матеріалів. Можливий варіант виготовити шафу-купе на замовлення з нанесеним фотодруком для додання оригінальності інтер’єру гостьової кімнати.

Шафи-купе для дитячої кімнати. Приміщення дитячої кімнати, є для дитини одночасно і спальнею, і майданчиком для гри, і робочим кабінетом. Окрім краси і затишку, кімната для дитини повинна бути безпечною і при цьому, вміщати в себе велику кількість потрібних для неї речей. Призначені для дитячої кімнати шафи-купе відмінно справляються з цією функцією. У них чудово вміщається дитячий одяг, іграшки, різна техніка, канцелярські товари, книги, інші потрібні речі. При замовленні шафи-купе в дитячу, необхідно враховувати висоту полиць і ящиків, щоб дитина сама могла до них дотягнутися. Існує велика різноманітність оформлення фасадів дитячих меблів з яскравими, веселими фарбами і малюнками, щоб дитині затишно було перебувати у себе в кімнаті.

Ну ось, тепер Ви знаєте, на що звернути увагу при виборі шафи-купе для різних кімнат. Вдалих покупок!