1. Зв’яжіться з нами, якщо Ви зацікавилися в представлених в каталозі меблях, за вказаними телефонними номерами, або надішліть на електронну пошту mebelstile@ukr.net свій номер телефону. Дизайнер компанії допоможе Вам з підбором кольору меблів та зміною дизайну. Дизайнер компанії виїжджає додому до замовника, робить остаточні заміри і укладає договір, який містить інформацію про найменування виробу, матеріали, вартість, розмір передплати (30%) і терміни виготовлення.

2. Ви можете відправити нам зображення, креслення або ескіз і головні необхідні вимоги до майбутніх меблів. У найкоротші терміни ціна передбачуваної моделі буде точно розрахована і обговорена.

3. Основний напрямок діяльності нашої компанії – виробництво меблів за розмірами індивідуального характеру. За номерами телефонів, зазначених в нашому каталозі, Ви запрошуєте висококваліфікованого дизайнера додому (сервіс безкоштовний). Він допоможе Вам визначитися з дизайном майбутніх меблів.
Укладаєте відповідний договір, в якому значиться: вартість, матеріали, які будуть використані, найменування товару, розмір передплати (всього 30%) і терміни виконання замовлення.