Будинок затишний, а сон здоровий тільки тоді, коли в ньому є комфортне ліжко. Наша компанія якраз і створює ліжка, які зроблять ваше життя приємнішим. Серед моделей меблів для спальні, що виготовляються нами, є як односпальні, так і двоспальні ліжка. Так само ми пропонуємо широкий асортимент ліжок для дітей.

Основою для створення абсолютно будь-яких конфігурацій ліжок може служити розроблений нами ряд базових моделей. Більшість запропонованих моделей представлено в каталозі. Якщо вас цікавить ліжко двоспальне з ящиками та без, телефонуйте нам по одному з телефонів, зазначених на сайті.

При виготовленні ліжок на замовлення існує ряд переваг. У відповідності зі стилем спальні і квартири в цілому можна самостійно підібрати колірну гамму для замовлення двоспального ліжка, яке ідеально впишеться в ваш інтер’єр. Ви самі можете вибрати фурнітуру, щоб меблі функціонували саме так, як вам це зручно. Найсміливіші рішення можуть бути втілені в життя за індивідуальними замовленнями. Так, дуже популярне ліжко двоспальне з ящиками, в яких дуже зручно зберігати постільні речі. Виготовлення хорошої спальні на замовлення вимагає досвідчених майстрів. Наша компанія вже давно виробляє двоспальні ліжка в м.Київ. У нас прийнятні ціни і висока якість. Ми виробляємо спальні під замовлення вашої мрії.