МДФ – це безпечний, екологічно чистий матеріал, виготовлений шляхом пресування дрібної деревної стружки при температурі. Виходить матеріал, який легко піддається обробці, а за своїми характеристиками випереджає натуральне дерево.

Даний матеріал не піддається механічним впливам, він не горючий і біостійкий. За ціною МДФ помітно дешевше дерева. Сфера застосування МДФ: меблеві фасади, зрідка корпусні меблі. Завдяки вологостійкості, МДФ не розбухає і не жолобиться згодом. Зовні кухня, виконана з фасадними елементами з МДФ, схожа на кухню з фасадами з натурального дерева. Крім перерахованих вище якостей – цей матеріал дуже стійкий до виникнення хвороботворних мікробів, що звичайно, підвищує його рівень безпеки для оточуючих.

Кухні МДФ на замовлення – на порядок дешевше аналогів з масиву дерева. Завдяки тому, що плити можна покривати шпоном з натуральних матеріалів або плівкою ПВХ, у якій великий вибір відтінків і фактур – кухня зовні виглядає дуже красиво і презентабельно.

Одним з найбільш поширених облицювальних матеріалів для плит МДФ є ламінат. Він робить поверхню плит міцніше, довговічніше, а можливість вибору різних фактур і кольорів дозволяє створити кухонні меблі дизайну класу люкс. Також, завдяки своїй гнучкості, МДФ можливо обробляти, і тим самим створювати округлі кути, фільонки і інші елементи декору. МДФ – це відмінний вибір для тих, хто хоче отримати якісні, довговічні і зовні привабливі меблі.