Лют
11

Для дитини дуже важливо, щоб її оточувала правильна і позитивна обстановка. Це стосується не тільки поведінки батьків, а й предметів інтер’єру в кімнаті малюка. Зокрема, дуже важливим є питання, чи варто по-різному оформляти кімнати хлопчиків і дівчаток. Психологи вважають, що до трьох років дитина не відчуває гендерних відмінностей, тому це не має особливого значення, але з трьох до п’яти років вона вже самоідентифікується і для неї дуже важливо визначення його, як людини конкретної статі.

В першу чергу, звичайно ж, це стосується колірної гами в кімнаті. Дівчатка віддають перевагу теплим кольорам: таким, як рожевий, біжовий, золотистий; хлопчикам ж більше до душі холодні синій, блакитний, зелений відтінки. Все це, в першу чергу, – гра на асоціаціях: оточені теплими кольорами дівчинки уявляють себе принцесами і феями, а хлопчики, бачучи холодні кольори уявляють себе на піратському або космічному кораблі. Навіть такі дрібниці, в результаті, можуть зіграти важливу роль у розвитку Вашої дитини, як особистості.

Крім того, сама обстановка повинна відповідати розвагам малюка: в кімнаті дівчинки зобов’язаний бути присутнім туалетний столик з дитячою косметикою, хлопчикові ж дуже важливо виставляти напоказ свої досягнення – колекцію машинок або, нехай навіть вигадані, але почесні грамоти.

Само собою, дитяча кімната повинна отримувати достатньо освітлення і свіжого повітря, щоб малюк міг правильно розвиватися – постарайтеся зробити так, щоб його ліжко перебувало в добре освітленому місці – це забезпечить правильний режим сну. Крім того, дуже важливим є питання безпеки дитини – при покупці дитячих меблів зверніть увагу на те, щоб всі кути були закруглені. Також бажано розділити кімнату (хоча б умовно) на три області: для ігор, відпочинку і навчання – це привчить дитину до порядку.

Двох’ярусні дитячі ліжка та інші якісні меблі для дитячої кімнати ви можете замовити у нас на сайті.

| Коментарі Вимкнено до Облаштування дитячої кімнати |

Комментирование закрыто.