Лют
23

Розрізняють чотири основних види оформлення фасаду для шафи-купе.

1. Фасад з ЛДСП – кажучи простою мовою – з того ж матеріалу, що і вся шафа-купе.
Такий варіант практичний і зручний тим, що вміст шафи надійно закрито як від стороннього ока, так і від впливу сонячних променів.
Такий варіант фасаду незамінний, якщо шафа-купе розташована в дитячій кімнаті – адже під час ігор і розваг дитина легко може розбити скло або дзеркало на фасаді. Якщо Ви виберете фасад шафи з ЛДСП, Вам нема про що турбуватися.
ЛДСП на даний момент має широку колірну палітру, а так само різноманітні варіанти структури, тому фасад шафи-купе, виконаний з ЛДСП, цілком можна вписати в будь-який інтер’єр.
Робимо висновок: шафа-купе з фасадом з ЛДСП – це практично.
2. Дзеркальний фасад сміливо можна назвати найпопулярнішим варіантом оформлення шаф-купе.
Досить просто зрозуміти, чому більшість клієнтів вибирають дзеркальні фасади, не дивлячись на те, що це дорожче. Основним фактором є візуальний ефект додаткового простору, який створюється при використанні дзеркал в інтер’єрі. Замовляючи шафу-купе з дзеркальним фасадом можна вбити відразу двох зайців: і двері шафи оформлені, і дзеркало в інтер’єрі присутнє.
З різних причин, найчастіше для зменшення вартості шафи, використовуються варіанти комбінування першого і другого варіанту оформлення фасаду – наприклад, одна частина фасаду робиться дзеркальню, а друга – з ЛДСП.
3. Дзеркальний фасад з малюнком з піскострую приваблює тим, що крім дзеркала можна зробити додатковий декор, більш гармонійно вписати шафу-купе в інтер’єр, зробити перехід малюнка на стіні і на фасаді шафи … Ідей маса – реалізація одна. Такий варіант оформлення фасаду шафи, як піскоструминний малюнок на дзеркальному полотні практичний з тієї точки зору, що не змивається, не стирається і не втрачає свій колір і зовнішній вигляд з роками.
4. Фотодрук – теж досить цікавий варіант оформлення фасаду шафи. До практичності першого варіанту додається можливість зробити шафу центром уваги, родзинкою інтер’єру.
Фасади шаф-купе, оформлені за допомогою фотодруку, особливо часто використовують при створенні інтер’єру дитячих кімнат – і не дивно – адже будь-яка дитина буде в захваті від шафи, на якій присутнє яскраве і барвисте зображення улюбленого героя мультфільмів!

| Коментарі Вимкнено до Оформлення фасаду шафи-купе |

Комментирование закрыто.