На ринку корпусних меблів наша компанія ще досить молода, свою діяльність ми розпочали в 2007 році, але за ці роки якісної та відповідальної роботи для наших клієнтів, ми зарекомендували себе з найкращого боку, користуючись повною довірою покупців.

Головним видом нашої діяльності є виготовлення корпусних меблів на замовлення. Своїм покупцям ми пропонуємо широкий вибір предметів кімнатного облаштування: кухні, спальні, дитячі кімнати, шафи-купе, вітальні кімнати та багато іншого. Переваги замовлення меблів в нашій компанії:

Ми використовуємо тільки якісні матеріали. Всі деталі проходять ретельний контроль якості і мають всі необхідні сертифікати відповідності.

Ми застосовуємо виключно надійні і перевірені технічні рішення.

Ми беремо мінімальну передплату у своїх клієнтів, а саме 30%, в той час як фірми-конкуренти стягують до 100% плати від вартості виробу. Повну оплату ми отримуємо тільки тоді, коли клієнт отримує і оглядає замовлені меблі.

Ми не підштовхуємо клієнтів до замовлення окремих деталей меблів. Купивши повноцінний виріб, ви навпаки отримуєте істотну вигоду в ціні. Величезним плюсом корпусних меблів є те, що в разі необхідності переїзду на інше місце проживання, Ви завжди можете перевезти корпусні річ без всяких проблем і великих витрат часу.

У виробництві меблів Ми використовуємо витончені алюмінієві системи для розсувних дверей.

Ми завжди намагаємося максимально задовільнити вимоги клієнта. Без всяких проблем вносимо поправки.