Наша компанія виробляє вітальні кімнати на замовлення. Ми готові запропонувати Вам велику кількість варіантів різних конструкцій, виконаних в колірних гамах, що відповідають Вашому смаку. Вітальні-купе за оригінальним дизайном, компактні шафи-купе в вітальній кімнаті.

Серед нашої продукції вітальні кімнати, виконані в класичному стилі, що складаються з шаф з розсувними дверима і відкритих шаф з додатковими місткими тумбами.

Ми допоможемо Вам вирішити проблему обмеженої зони, запропонувавши невеликі вітальні кімнати на замовлення, які не тільки помістяться в невеликому приміщенні, а й розширять простір. Шафи-купе в вітальній кімнаті повинні не тільки поєднуватися із загальним стилем приміщення, а й виконувати весь перелік функцій для зручного використання. Вітальні-купе на замовлення зможуть задовольнити всі естетичні потреби, без утиску корисного простору.

Ми виготовимо найскладніші вбудовані і скошені конструкції, які зроблять займаний простір стильним і в той же час функціональним.

І нарешті, ми облагородимо Ваші вітальні кімнати, запропонувавши шафи-купе, виготовлені на замовлення з урахуванням модних тенденцій меблевого виробництва і укомплектовані звичайними або дзеркальними дверима.