Давно пройшов той час, коли будинки і квартири будувалися і облаштовувалися однаково, і були схожі один на одного: те ж планування, ті ж меблі, той же інтер’єр. Сьогоднішній час диктує моду на оригінальність, авторський дизайн і нестандартний підхід в облаштуванні приватного будинку. Сучасні виробники меблів готові догодити смакам і уподобанням навіть найвибагливішого клієнта.

Головні особливості сучасних меблів – простота, комфорт і функціональність. Завдяки новітнім технологіям та сучасним матеріалам, предмети меблів ергономічні та екологічно чисті. Завдяки дизайнерам в елементах декору тепер модно поєднувати непоєднуване: скло з деревом, метал з пластиком. Головним тут є логічна завершеність виробу, плавність ліній і стиль.

Часто кімната облаштовується, в якомусь певному стилі, починаючи від класики і закінчуючи авангардом або модерном. У кожному разі меблі повинні доповнювати стиль і гармоніювати з навколишнім оточенням, а не перевантажувати простір і вибиватися з цілісної картини. Мінімалізм в інтер’єрі – це відкритий простір, нейтральні тони і відсутність елементів, які не несуть ніякої функціональності.
Особливості стилю модерн в його плавних і витягнутих формах, криволінійності і декоративності. Меблі в стилі модерн створюють, як правило, на замовлення, за авторськими проектами, а не випускають масово. Тому такі меблі вважаються дорогими і елітними. Хайтек – це поєднання пластика, металу і дерева. Його особливості в мінімальній обстановці інтер’єру, простоті форм і практично повній відсутності м’якої обшивки меблів. Еклектика – це змішання різних стилів і їх форм. Вона увібрала в себе кращі риси і деталі різних стилів, які в сукупності створюють гармонійну картину.

При виготовленні меблів на замовлення або купуючи готові меблі, намагайтеся продумати все до дрібниць і підійдіть до покупки відповідально. Створіть ту обстановку в будинку, при якій ви будете себе почувати затишно і комфортно, обстановку, яка дозволить вам уникнути оточуючих проблем і додасть заспокоєння і душевної рівноваги.