Гостьова кімната – обличчя кожного будинку, тому для неї так важливий правильний вибір меблювання. Величезний асортимент меблів для гостьової кімнати можна умовно розбити на кілька основних груп.

До першої слід віднести такі великі і «видні» елементи, як шафи. В залежності від уподобань і потреб господарів це може бути шафа-купе, менш об’ємна корпусна розгорнута шафа, шафа-бібліотека, витончена гірка або стінка для гостьової кімнати. Вибір шафи багато в чому визначає загальну стилістику інтер’єру гостьової кімнати.

Друга група складається з такого необхідного на сьогодні атрибута, як меблі для теле-, аудіо- та відеоапаратури. Ці меблі дозволяють гармонійно і зручно розташувати всю наявну техніку, а сучасні дизайнери пропонують широкий спектр модульних систем і тумб для апаратури на будь-який смак, розмір і стиль.

Третя група – стелажі. Їх популярність пояснюється неймовірною зручністю, оскільки цей елемент меблів дозволяє не тільки акуратно і красиво розмістити посуд, книги, диски та інші дрібниці, але і підкреслити переваги господарів, зробити акцент на їх захопленнях. Вибір стелажів настільки великий, що з їх допомогою легко створити неповторний інтер’єр приміщення.

Для створення загального стилю гостьової кімнати всі елементи меблів повинні гармоніювати не тільки за кольором, який для гостьових кімнат може бути будь-яким, але і по стилю (класика, модерн, бароко, hi-tech тощо.) Тільки грамотне поєднання меблів, міжкімнатних дверей, оздоблення стін і всіляких елементів декору (картини, штори, дзеркала та ін.) здатне створити зі звичайної кімнати стильну сучасну гостьову. Важливо не просто купити дешеву стінку, а придбати таку стінку для гостьової кімнати, яка буде родзинкою вашого інтер’єру, доповнивши ансамбль декору. Для таких цілей ми виробляємо стінки на замовлення в м.Київ за цінами доступними кожному.