Лют
15

Шафа-купе – добре відомий нам вид меблів, який зараз можна зустріти в кожному офісі і кожній другій квартирі. Шафа-купе являє собою шафу з розсувними дверима.

Винахід шаф-купе приписується американцям, які в середині минулого століття приробили коліщатка до дверей шафи і пустили її по «вузькоколійці». Ось так, двері досі звичайної і звичної шафи стала відкриватися не по-старому «на себе», а від’їжджати убік.

З плином часу прості двері стали видозмінювати. З’явилися повністю дзеркальні панелі, які укріплені спеціальною захисною плівкою (щоб не розбилася), а роликовий механізм значно удосконалився. Таким чином, модернізована і компактна шафа-купе стала обов’язковим атрибутом практично кожного американського будинку, так, як, наприклад, камін у англійців.

Пізніше шафи-купе приїхали в Європу і вже зовсім недавно, в кінці дев’яностих, вони з’явилися і у нас. Проста, ергономічна, конструкція підкорила серця всіх домогосподарок.

Настільки компактні меблі без сумніву припадуть до душі всім, хто цінує власний житловий простір. Здавалося б, усього лише замінили двері на розсувні, але як відрізняється результат.

Секрет успіху шафи-купе простий – не потрібно виділяти додатковий простір перед шафою для відкриття дверей, а також можливість декору дверного полотна всілякими матеріалами (найпопулярніше рішення, звичайно ж, дзеркало). Ми пропонуємо також МДФ різної товщини, безлічі квітів і фактур, з малюнком за Вашим дизайном або будь-якою іншою обробкою.

Компанія Мебельстайл виготовляє шафи-купе на замовлення. Ми можемо створити шафу-купе під ваші умови, за будь-якого дизайну.

У роботі ми використовуємо тільки якісні матеріали і надійну фурнітуру. Система розсувних дверей шафи-купе не так проста. Вона складається з дверної рами (сталевий або алюмінієвий профіль), що направляють, ролики та інші елементи (таких як поворотні механізми, упори і т.д.). Все це утворює систему розсувних дверей шафи-купе, від якості якої залежить не тільки плавність і легкість ходу, але і, що важливо, термін служби виробу.

Залежно від системи шафи-купе, ролики або упори можуть кріпитися до дверного полотна з найрізноманітніших матеріалів, а системи розсувних дверей діляться на дві групи – з опорою на нижній рівень або підвішені на верхній трек.

Шафи-купе бувають вбудовані і корпусні. Корпусні мають повноцінну єдину конструкцію. Вбудовані ж можуть бути без бічної або задньої стінок, дна, стелі або відразу без кількох частин звичайної конструкції. Існує також окремий вид шаф-купе, що підрозділяється на різні типи: комбінований, асиметричний, овальний і т. д.

Переваги корпусних шаф-купе не обмежуються компактністю і високим потенціалом до декорування. Шафу-купе можна легко і швидко перенести в інше підходяще місце, а наявність бічних і задніх панелей в меблях перешкоджає зносу оздоблювальних матеріалів стін.

| Коментарі Вимкнено до Що таке шафа-купе |

Комментирование закрыто.