Шафа це класичний елемент обстановки, який завжди актуальний і потрібний, незважаючи на появу сучасніших видів подібних меблів. Шафи на замовлення, мабуть, найпопулярніший товар в сфері корпусних меблів. Платтяна шафа з давніх часів уособлювала комфорт. Ні зараз, ні сотню років тому, Ви не знайдете затишне житло без вмісткої шафи. Ми виробляємо красиві і якісні шафи на замовлення як за індивідуальними проектами для квартири або офісу, так і асортимент готових рішень, фото яких Ви знайдете у нас в галереї.

Без такого необхідного предмета інтер’єру як шафа важко уявити собі будь-яку квартиру. Платтяна шафа найзручніше і надійне сховище різних речей. Якщо Вам потрібно придбати недорогу, стильну і довговічну шафу в місті Київ або Чернігів, то сміливо звертайтеся до нас.

Ми надаємо сучасну фурнітуру для шаф і гардеробних, різноманітність матеріалів для декору (ЛДСП і МДФ, скло, дзеркала, натуральні матеріали), грамотно підходимо до проектування, намагаючись використовувати кожен сантиметр простору. Наша команда професіоналів з радістю виготовить шафу на замовлення або будь-які інші корпусні меблі.

Традиційні орні шафи на замовлення прикрасять будь-яку вітальню. У нас Ви знайдете різноманітні моделі високої якості різних цінових категорій.