Жов
19

У кожній родині настає момент, коли дитяча кімната потребує серйозних змін. Як правило, цей момент настає тоді, коли перше дитяче ліжечко змінює вже справжнє доросла ліжко, в кімнаті очікується поява письмового столу і неодмінно потрібно шафа побільше, оскільки чоловічок який подорослішав вже встиг обзавестися безліччю речей та іграшок, які потрібно десь зберігати.

Вибираючи меблі в дитячі кімнати, батьки часто не беруть до уваги багато нюансів, орієнтуючись в першу чергу на зовнішній вигляд меблів. Але вибір меблів в дитячі кімнати вимагає особливого підходу, адже особливість малюків в тому, що вони не будуть сидіти на місці і милуватися красиво підібраними за кольором елементами інтер’єру, а скоріше захочуть випробувати всі меблі на міцність, і задіяти їх (частково або повністю) в своїх іграх.

Саме тому, виготовляючи меблі в дитячі, так багато уваги приділяють міцності матеріалів і якості фурнітури.

Але не цілісність меблів хвилює батьків в першу чергу. Згадайте, скільки разів Ви з завмиранням серця спостерігали, як Ваше чадо робить сальто на ліжку і приземляється в сантиметрі від гострого кута ліжка … А скільки випадків, коли подібні ігри призводять до травмпунктів.

Саме тому, щоб уникнути позапланових розтинів, синців, подряпин і ударів наша компанія виготовить доброзичливі меблі в дитячі кімнати з округленими краями і м’якими вигинами. Технологія обробки дерева та МДФ плит в наш час дозволяє створювати округлі форми для столів, тумбочок, спинок ліжок і навіть шаф.

Комментирование закрыто.